Forum Elektronika Samochodowa
Corsa D, zalogowanie CD30 MP3 - Wersja do druku

+- Forum Elektronika Samochodowa (http://elektronikasamochodowa.net)
+-- Dział: Radiocode, radia samochodowe, rozkodowywanie, naprawa (http://elektronikasamochodowa.net/forum-18.html)
+--- Dział: Naprawa (http://elektronikasamochodowa.net/forum-31.html)
+--- Wątek: Corsa D, zalogowanie CD30 MP3 (/thread-3595.html)

Strony: 1 2 3

Corsa D, zalogowanie CD30 MP3 - goose - 12-01-2012

Witam
Opel Corsa D, 2008r, Radio CD30 MP3,
Na liczniku miga na przemian display safe i radio safe, radio gra lecz co 10s jest "pik" (jest to komplet od tego auta) - ponoć słabe akku, próba odpalenia kilka razy stykało w rozruszniku i tak się zakończyło.
Niby nic specjalnego - trza na nowo zalogować... ale aby na nowo zalogować trza pinu z licznika ? (brak kartki sec pass)
Wchodząc w EHU, OP Com nie chce mi załadować jakiegoś pliku i niestety nie podświetla opcji programowania...
Tylko Tech2 pozostał ?

RE: Corsa D, zalogowanie CD30 MP3 - Wlodarski - 12-01-2012

(12-01-2012, 06:37 PM)goose napisał(a): Witam
Opel Corsa D, 2008r, Radio CD30 MP3,
Na liczniku miga na przemian display safe i radio safe, radio gra lecz co 10s jest "pik" (jest to komplet od tego auta) - ponoć słabe akku, próba odpalenia kilka razy stykało w rozruszniku i tak się zakończyło.
Niby nic specjalnego - trza na nowo zalogować... ale aby na nowo zalogować trza pinu z licznika ? (brak kartki sec pass)
Wchodząc w EHU, OP Com nie chce mi załadować jakiegoś pliku i niestety nie podświetla opcji programowania...
Tylko Tech2 pozostał ?
Potrzeba securitycode i można z epromu z licznika odczytać,logowanie - opcom nie wiem,tech bez problemu ogarnia

RE: Corsa D, zalogowanie CD30 MP3 - goose - 12-01-2012

m35080 zapewne w liczniku jest wiec to nie problem...
pytanie czy op com to dalej ogarnie (bo w EHU nie widzę zakładki do wpisania kodu)
Niestety nie zrobiłem print screna o plik który się "pulta" odczytując EHU - i nurtuje mnie to czy przez to nie aktywuje sie zakładka programowanie

RE: Corsa D, zalogowanie CD30 MP3 - Wlodarski - 12-01-2012

Powiem Ci,że opcomem nie mogłem wiele rzeczy zaprogramować,było tak,że czasem niby coś zrobił,a jak sprawdziłem techem,to nie było zaprogramowane,na temat opcom Ci nie doradzę,ale próbuj,jak nie wejdziesz w EHU i programowanie to nie zrobisz,wtedy tylko tech.

RE: Corsa D, zalogowanie CD30 MP3 - pawvell - 12-01-2012

odczytaj pamiec z radia i zobacz czy jest pin i czy faktycznie z tego auta

Mogę zaraz odczytać z radia... ale co mi to da jak op com nie podświetla "programuj"...
Kod z radia będzie się pokrywał z tym "licznikowym" ? jeśli nic nie było zmieniane w aucie ?

RE: Corsa D, zalogowanie CD30 MP3 - pawvell - 12-01-2012

jak pin to pin powinien byc taki sam

RE: Corsa D, zalogowanie CD30 MP3 - salvado - 12-01-2012

Jak z tego auta to będzie ten sam. Spotkałem się z nieaktywną zakładką programowanie przy cd70 tylko nie dociekałem dlaczego bo mam czym innym robić. Wiem, że op com ogarnia ale nie ten który miałem.

Witam - oto odczyt radia - zerknie ktoś ?
CD30 MP3 (24c32)
Czy jak jest wylogowane to w radiu powinno być 5555 ?

RE: Corsa D, zalogowanie CD30 MP3 - adrian1201 - 12-01-2012

Nie koniecznie przerabialem ostatnio taki cyrk i powiem ze da sie to ogarnac op-com poszukaj w moich postach