Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy u was tak samo ?
Przynosza wam jakies zepsute lub stere graty do naprawy. Ja nie mowie o klientach, tylko o najblizszej rodzinie np. babcia, cicia, dobry znajomy.
Ja w tym mieisacu zaliczylem
odkurzacz,
dwa czakniki elektryczne
no i zblizaja sie swieta lampki w ksztalcie balwanka.
Najgorzej, ze nie idzie odmowic kochajacej cioci, mowiac ze nie !!! Big Grin. Moze tylko u mnie tak jest ?
Odpowiedz
No widać że mają fachowca w rodzinie więc po co przepłacać....Big Grin
Czasami też coś mi tam podrzucą bo wiedzą że w domu też mam sprzęt.
Odpowiedz
nie odmawiaj, spie.rdol całkowicie i powiedz że się nie da , najlepszy sposób
Odpowiedz
hha jak ostatnio siostra prosila bym polutowal misiowi swiecace warkoczyki to ku....a uwiezcie mi ster opla czy fiata to pikus to chinskie dziadostwo bylo niedopolutowania i wytlumacz kobicie ze sie nieda tragediaSmile
Odpowiedz
(07-12-2012, 11:26 PM)Lopez27 napisał(a): nie odmawiaj, spie.rdol całkowicie i powiedz że się nie da , najlepszy sposób

Co powiem ze lampek nie da rady naprawic.
Zaniosa do kogos i naprawi.
Najgorsze jest to, jak wracasz z roboty, a na stole stoi czajnik. Rece opadaja.
Odpowiedz
zrub sobie karteczke rtv i agd nienaprawiamySmile
Odpowiedz
Pare dni temu naprawialem chodzacego dinozaura,trybik plastykowy sie wyszczerbil ,oddajac zaznaczylem ze dlugo raczej niepochodzi
Odpowiedz
Ja to mam zestaw "naprawczo rodziny" jeden srubokret, izolacje i superglue. Big Grin
Odpowiedz
(07-12-2012, 11:34 PM)ciekawy napisał(a): Ja to mam zestaw "naprawczo rodziny" jeden srubokret, izolacje i superglue. Big Grin

tak trzymać
Odpowiedz
(07-12-2012, 11:26 PM)Lopez27 napisał(a): nie odmawiaj, spie.rdol całkowicie i powiedz że się nie da , najlepszy sposób

to jest dobrę muszę tak zacząć robić.Mój mały jak miał dwa latka zarąbał lakierem do włosów w tel plazmowy (tv miał 2 mies)matryca pękła żona go pocieszyła ze jak tatuś wróci do domu to naprawi Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/