Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki sprzęt do nauki
Witam jestem tutaj nowy i proszę o rady jaki sprzęt kupić i gdzie do tuningu samochodów marek vag potrzebuję jakiś jakiś wskazówek co będzie mi potrzebne. Z tuningiem dopiero zaczynam wiec proszę o wyrozumiałość.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Witam

Jeżeli chcesz się zająć modyfikacją sterowników, proponuję zakup oryginalnych urządzeń. W ten sposób unikniesz kłopotów. Na mojej stronie znajdziesz potrzebne informacje. http://www.v-tuning.pl/o-nas/wspolpraca
W razie dodatkowych pytań zadzwoń.
Odpowiedz
Panowie po co mu sprzęt za kilkanaście tysięcy jak na początku będzie zaczynał od edc 15, więc wystarczy jakiś prog do 29f... np. vp-.. i jakiś np. mpps, potem niech dokupi bdm do edc 16 i do oporu winols niech ćwiczy. A łatwo nie jest..
Odpowiedz
Kolega drobus nie napisał że będzie obsługiwał tylko stare samochody i że chce kupić chińskie klony.

"jakiś prog do 29f, jakiś mpps itp " i jakoś to będzie, żenada...

Jeżeli u Ciebie wszystko tak wygląda, to gratuluję podejścia do wykonywanej pracy.
Odpowiedz
Pewnie niech na początek kupi Kessv2 i robi od razu Siemens Denso i Edc17 wtedy to będzie żenada. Przecież drobus pisze że VAG na początek więc mimo wszystko zaczynał będzie od prostych sterowników i prostych modyfikacji i prędzej czy później i tak trafi na jakiś starszy sterownik na 27c więc i tak programator niezbędny. Adamek nie wiesz co robię i czym się zajmuję więc się nie wypowiadaj na mój temat.
Odpowiedz
Bo jak kupic to dobre, chinski sprzet ma zawsze krotkie nogi i predzej czy pozniej zabawa nim konczy sie zle.
Odpowiedz
Zakup oryginalnego narzędzia pozwala na bezpieczną pracę, niezależnie od grupy samochodów. VAG to nie tylko stare edc15
KESS obsługuje sterowniki stare oraz te najnowsze. Jest idealnym rozwiązaniem nawet dla osób bez doświadczenia które rozpoczynają pracę z programowaniem. Nie można nim niczego zepsuć. Po za tym, po zakupie oryginału ma gwarancję na urządzenie, pełne wsparcie techniczne, oryginalne pliki i komfort pracy.
Nie wiesz jakie obsługuje samochody, a Ty proponujesz zakup chińskich klonów oraz nielegalnego WinOls'a.
Odpowiedz
Dobra Panowie Macie rację, ale prawdą jest że niezależnie czym odczytuje i zapisuje to i tak jest najważniejsza obróbka odczytanego wsadu. Więc czy On wgra wsad tym czy tamtym a wgra dobrze obrobiony wsad to problemów nie narobi, gorzej jak zainwestuje 20 czy 50tys w sprzęt później weźmie samochód na obróbkę wsadu i pop... mapy to wtedy może być gorzej. Więc racja Wasza i również moja niech zaczyna od prostych rzeczy a później idzie na głęboką wodę. Winols nie jest nielegalny jeśli kupiony w EVC electronic, do nauki również wystarczy wersja demo wpełni legalna z tym że bez możliwości zapisu zmian. Dobrym wyborem byłby swiftec jeżeli tylko to się koledze drobus opłaca.
Odpowiedz
Winolsa mozna kupic w Vtech Krakow, sam kupowalem. Golas z mozliwoscia zapisu i edycji od 1090euro netto. Ale lepiej chyba nie majac pojecia zaczac wspolprace z kims, jak kolega Adam pisze. Urzadzenia firmy Alientech spelnia oczekiwania w 100%.
Odpowiedz
Witam panowie jeszcze raz. Dzięki za propozycje powiedzcie mi co mi jest potrzebne do wgrywania nowych map np mam swoje audi a3 110 km chce mu wgrać program na ok 130 km co bedzie mi potrzebne ?? Na pewno coś do wylutowania kości ( gdzie kupie kości ??) no i coś do programowania. Proszę o wypowiedzi bo to jest mój początek a mam dość spore zainteresowanie w samochodach od 2000r do 2010 oczywiście na razie VAG
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/