Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przelacznik zespolony delphi vs valeo 307fl
Jest gdzies opcja kodowania typu przelacznika? Na delphi mrugaja podswietlania licznikow i wyswietlaczy, a na valeo nie. Oryginalnie byl delphi.
Odpowiedz
jak już to w bsi,ale moim zdaniem nie ten przełącznik bo są dwa typy VAN i CAN i jeden za drugi nie działa.
van to com2000 a can to com2003
Odpowiedz
W bsi są tylko kodowania odnośnie ilości pozycji przełączników od świateł i wycieraczek oraz tempomat.
W 307 fl powinien być już can do przełącznika tylko 2 wtyczki
Odpowiedz
oba valeo i delphi na canie mam. tyle tylko ze na valeo wszystko działa a na tym oryginalnym delphi po włączeniu świateł mruga podswietlanie. bsi wymienione i dalej to samo. diagboxem kodowalem już chyba wszystko co możliwe i dopiero po wymianie przelacznika niby jest oka. stało się to po podłączeniu texy. wcześniej było oka. liczyłem ze dopisanie nowego bsi załatwi sprawe, ale niestety nie. na szybie czujnik wykodowalem itp. nic to nie pomogło.
Odpowiedz
wymiana coma to jak wymiana wahacza,nic nie trzeba robić no chyba że vin dopisać.Starego coma z nowym nie zamienisz bo kostki nie będą pasowały i bryka nie zapali.Przeskanuj auto bo nie tu problem
Odpowiedz
coma wymieniłem i auto pali. wszystko działa tak jak pisałem. nie ma nigdzie błędów itp. com z c5 valeo podszedł do 307 fl delphi. ale chce wiedzieć co się przestawiło ze na delphim tak krzaczy.
Odpowiedz
A jak podlaczysz ten migajacy to w parametrach w liczniki jak widzi info o włączeniu świateł?
Odpowiedz
com wymieniamy na tej samej firmy i to samo oznaczenie xara picasso na zlym com nawet nie odpala. jesli zle pisze niech ktos mnie poprawi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/