Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensor Ductao 2016r błąd konfiguracji
Witam
poszukuję wsadów obojętnie z crashem lub bez do stera od Ducato 01375110080 TRW. Od samego początku błąd B0118-95 niewłaściwa konfiguracja. Ster oryginał zrobiony crash przed też ten błąd był.
Czekam na oferty
W załączniku oryginał
Pytanie czy na pewno sensor po nr pasuje do auta. Nie wiesz czy ktoś już tam był?.
Niby nie auto z GB przekładał znajomy ja prądy. Licznik założyłem EU zrobiłem osiowanie wyskakiwał problem z sensorem więc na stół i crash zapisany. Poczyszczone osiowanie przechodzi ale byk zostaje. Zmieniam konfiguracje w liczniku ale to nic nie daje. Sensor tylko na jedną poduchę i napinacz.
widziałem taki uszkodzony po podpięciu stera na włączonym zapłonie ,wczesniej latał ,po zabiegu błąd konfiguracji
może ster poleciał,ale warto załadować jak ktos podeśle wsad
haslo pw

Załączone pliki
.rar   TRW 01375110080_95640_crash_bac.rar (Rozmiar: 1,25 KB / Pobrań: 1)
Rano sprawdzę i się odezwę.
Nic nie da inny wsad.
Nic nie da inny wsad bo masz tam chyba jeszcze TMS470.
Musisz podpasować taki sterownik pod numer nadwozia z taką samą ilością poduszek w aucie.
Dodam, że te sterowniki mogą mieć taki sam numer a inną ilość poduszek na wyposażeniu i nawet jak dasz rezystory to osiowania nie zrobisz i będzie paliła się kontrolka.
Błędu nie było po podłączeniu tylko po osiowaniu znikły kontrolki na szafie od poduch i pasów i nie ma w systemie sensora nie dopisał się brak kodu Iso. Wyskakuję błąd niezgodny kod ISO moduł nie zostaje rozpoznany.
Jest jakaś możliwość dopisania z łapy tego kodu. Czy bym musiał mieć odczyt TMS i eeprom razem z jednego sensora ?
poprosił bym o wsad który odczytałeś , może coś pomogę

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/