Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
passat b6 lift 2,0 cr 2008 140km edc17cp14 i kess
panowie odczyt wykonałem po obd  
czy ten sterownik jest zabezpieczony bo podobno jeszcze nie a juz w 2010 widziałem że ludziom sprzęty ubijają przy zapisie 
moge zapisywać go po modyfikacji po obd czy ciagnąć na stół i ktagiem całość odczytać
kesa mam ori ale jeśli są tu problemy mogę ktagiem to ogarnąc tylko wiadomo więcej roboty
Mi ryż kess przy zapisie pisał że coś nie pasuje więc na stole po boot nim zrobiłem jednak.A koledze nic nie krzyczał że boli i ubił ster.
po obd ubijesz ecu
ot informacje na wagę złota czyli ktag i odczyt na stole niestety

do stałem info firmowe że mam robic po obd bo oryginał nie ubija kurde co za pokusy w tym fachu
Roboty trochę więcej ale masz pewność ze będzie żył. Chyba warto ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zrób odczyt na stole a potem możesz potestować po obd
(03-01-2019, 04:15 AM)fredcar napisał(a): panowie odczyt wykonałem po obd  
czy ten sterownik jest zabezpieczony bo podobno jeszcze nie a juz w 2010 widziałem że ludziom sprzęty ubijają przy zapisie 
moge zapisywać go po modyfikacji po obd czy ciagnąć na stół i ktagiem całość odczytać
kesa mam ori ale jeśli są tu problemy mogę ktagiem to ogarnąc tylko wiadomo więcej roboty

a masz jakieś numery HW i SW.
jak zabije po obd to ori nie postawi,więc po co doświadczenia robić?
Jak masz ori to zrób kessem ID nowym protokołem. Jak znajdzie soft to nawet jak jest tp wrzucisz bez stresu, jak nie znajdzie to odczytuj normalnie po obd. Tu też po nr sw idzie dojść jaki jest level tp i też bez kłopotu. Najgorszy przypadek to zablokowane ecu które na stole do uratowania w mgnieniu oka. Więc wyjęcie dla mnie tych ecu to ostateczność. Ja tam ori kessem robię je wszystkie po obd i żadnego mi nie ubił, te na can i uds.
Oryginalny Kess robi bez zająknięcia, w przypadku tego ECU przeważnie są do wyboru dwa protokoły. Jeśli wiadomo, że soft stock to lepiej VR, nigdy nie miałem problemu z zapisem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/