Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X-TOOL
Witam !

Jak wiadomo zakończył się już temat z wyzwiskami i wylewnymi wypowiedziami na temat SP który sięgnął magicznej liczby 1000 !!

Zakładam ten watek bo chce się dowiedzieć co ten sprzęt robi i czy to co pisze na stronie Twórca urządzenia to prawda i czy warto kupić.

Proszę nie opisywać SP, temat ma opisywać X-TOOL.
Proszę aby udzielały się osoby które maja sprzęt i z niego korzystają, bez biadolenia co to było !!!

Ci którzy chcą pisać niepotrzebne 3 grosze niech sobie odpuszczą i wogóle się nie udzielają....

DLA MAŁO WTAJEMNICZONYCH PISZEMY O TYM SPRZĘCIE:

X-TOOL
kazdy bedzie pisal co chce bo:

sp byl niewypalem
bo w kulki polecieli z niejedna osoba
bo to jest forum
bo nie wszyscy co dali sie nabic w butelke z dorianowymi carprogami i sp beda chcieli go kupic
bo w glowce ci sie pomieszalo zeby ustalac jakiekolwiek zasady nie jestes tu od tego i poki co nie bedziesz
bede wtracal swoje 3 grosze gdzie mi sie zywnie podoba i zaden rtvek mi tego nie zabroni

a na koniec masz ostrzezenie za probe ustalania jakichkolwiek zasad mogles sie zglosic do moderatora

pozdrawiam
HAHA
"Niech wie, kto ma władze. Na drugi raz nie zrobi tak żaden" Big Grin
Porządek musi być. Jakby każdy wprowadzał swoje zasady to co z tego forum zostałoby. Od tego jest moderator i z nim nalezy ustalać zasady i reguły.
Tak jak widac x tool spalil sie na poczatku tematu nie mam i miec nie bede bo to pewnie kolejna wyjeb.. pozdrawiam i to na tyle z moich 3gr
Popieram.
Choćby ze względu na moim zdaniem kolejną kryptoreklamę kolejnego niewypału.
Naciągną leszczy ,może i dobrze. Poszerzą grono potencjalnych zbrodnicieli Smile Smile Smile
Za niewiedzę płaci się frycowe.
A ja czekam na opinię pierwszego (szczęśliwego) Smile posiadacza tego pudełka
Ja sie rozpisze w temacie bo zakupilem niedawno x-toola i moge napisac co nieco o tym sprzecie.

Jestem w fazie testow tego urzadzenia i jak narazie mnie nie zawodzi. Niemialem okazji uzywac superproga wiec nie poruwnuje tylko pisze jak dziala x tool.

Wczoraj robilem licznik od passata cc na nec i zrobil bez problemow. edc16 bez problemow , ews`a tez bez zajakniecia, programator dziala bdb. robilem odczyty i2c i microwire, wiec jak narazie sie spisuje dobrze, nabierzaco moge pisac co robilem i co dziala.

Jak narazie nie bylo nic co by nie chodzilo.
aha i jeszcze jedna zasada z automatu banuje wszystkich zawodnikow ktorzy maja mniej niz 100 postow i wypowiadaja sie tylko w tym dziale zbyt smierdzi kryptoreklama wiec jesli chcesz wyleciec po prostu napisz tutaj
to nie jest kryptoreklama pawel ci potwierdzi bo byl u mnie i wdzial x toola

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/