Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
serwis olejowy-Swift 1.3 ddis na MM
Poszukuję informacji jak skasować przegląd olejowy. Na desce miga kontrolka od oleju. Nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji skasowania interwału. Tech 2 i Inteligent Tester nie ma takiej opcji.
Ma ktoś na to pomysł ???

Łukasz
Odpowiedz
Coś mi świta ,że na właczonym zapłonie trzeba było nacisnąć pxxxxxxł gazu lub hamulca trzy razy powinien zacząć migać check ,wyłaczasz zapłon i odpalasz silnik.
Odpowiedz
Tylko testerem.
Odpowiedz
(27-12-2012, 06:31 PM)Lotus napisał(a): Tylko testerem.

na 100% potwierdzam
Odpowiedz
To jest silnik Fiata ?
Kasowałem kiedyś serwis Diagunem w jakimś Suzuki w sterowniku silnika,też migała kontrolka.
Tylko musiałem wchodzić przez Stilo chyba.
Odpowiedz
(27-12-2012, 06:41 PM)roberts1971 napisał(a): To jest silnik Fiata ?
Kasowałem kiedyś serwis Diagunem w jakimś Suzuki w sterowniku silnika,też migała kontrolka.
Tylko musiałem wchodzić przez Stilo chyba.

Silnik Fiata. Nie sprawdzałem przyrządem Fiata ale wiem ,że w Techu 2 nie ma takiej opcji do kasowania przeglądu, to samo dotyczy Inteligent Tester-a . Jutro sprawdzę opcję z Fiatem Smile
Odpowiedz
a z pedałem hamulca? a olej zmieniony?
Odpowiedz
(27-12-2012, 08:04 PM)lechus111 napisał(a): a z pxxxxxxłem hamulca? a olej zmieniony?

Wszystko sprawdzę jutro Smile , p.e.d.a.ł hamulca też - oczywiście. Olej wymieniony.
Odpowiedz
Żaden pxxxxxxł nie pomoże, fiatecuscan albo carman, idzie od strzała...
Odpowiedz
porabane te suzuki ja tez mialem problem i tylko tester da rade, i to nie kazdy albo tech2 albo cos od fiata , jak techem nie poszlo to tylko cos od fiata,
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/