Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RNS-E Navi Plus A4 B7
Cześć.
Mam taki przypadek z jednostką w Audi A4 B7 RNS-E Audi Navigation Plus, że wyświetlacz odmówił posłuszeństwa, a radyjko poprawnie odbiera fale i działa. Jednostka ma opadający screen. Auto znajomej. Pierwsze co przyszło mi na myśl, to usterka taśmy łączącej jednostkę ze screenem. Chciałbym dopomóc i zreanimować tą jednostkę. Coś poczytałem i widzę, że niektórzy tną taśmę bo rzeczywiście jest z nią problem i lubi nie łączyć na końcach styku. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Ktoś doradzi? Chętnie wysłucham. Proszę o poradę. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Robię te jednostki i naprawiałem tą usterkę nie jeden raz na początek taśma do weryfikacji. Później świetlówka itd...
Odpowiedz
jak zobaczyłem ceny to chyba warto naprawiać
Odpowiedz
Tak, jednostka ma ceny zaporowe. Podejrzewam, że coś z taśmą, bo kilka razy zdarzyło się, że screen wyświetlił co trzeba. Dotarłem również do materiału, w którym pojawiła się informacja o przegrzewaniu złącza spinającego taśmę na płycie głównej. Dopóki się jednostki na stół nie weźmie, to nie będzie wiadomo gdzie zaistniał problem. A macie może numery tej taśmy łączącej screen z płytą albo jakiś namiar na źródło sprzedaży? Jest owa tasiemka w ogóle dostępna?
Odpowiedz
Czytaj PM
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/