Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka myjka do warsztatu ?
#1
Panowie szukam myjki do warsztatu do mycia części alternatorów i rozruszników . Szukam myjki najlepiej kabinowej z  płynem czyszczacym w obiegu zamkniętym . Zależy mi na tym żeby części umyte były dobrze odtłuszczone i suche . Do tej pory myje to benzyną ekstrakcyjną ,ale mam problem z oparami po wususzeniu części sprężonym powietrzem które fruwają wraz z brudem po warsztacie .
Macie jakieś dobre rozwiązanie tego problemu ?
Odpowiedz
#2
(21-01-2019, 09:34 PM)przem2 napisał(a): Panowie szukam myjki do warsztatu do mycia części alternatorów i rozruszników . Szukam myjki najlepiej kabinowej z  płynem czyszczacym w obiegu zamkniętym . Zależy mi na tym żeby części umyte były dobrze odtłuszczone i suche . Do tej pory myje to benzyną ekstrakcyjną ,ale mam problem z oparami po wususzeniu części sprężonym powietrzem które fruwają wraz z brudem po warsztacie .
Macie jakieś dobre rozwiązanie tego problemu ?

U nas jest taka. Ale świeży zakup i chłopaki jeszcze nie uruchomilli Wink
Przykładowa z allegro

Za to kumpel jak taką zakupił, to chwali.
Odpowiedz
#3
No właśnie też o czymś takim myslę ,tylko czy umyte części będą odtłuszczone i suche tak jak po ekstrakcyjnej  ?
Odpowiedz
#4
Kolega ma bardzo podobną do turbin itd. i raczej zadowolony
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem. Najlepiej mieć dwie. Taką do większego brudu. Taką jak ta opisywana. Myć w niej proste części, inne też oczywiście. Ale po niej z częściami elektrycznymi bądź elektronicznymi, dobrze było by, wrzucić wszystko to do myjki ultradźwiękowej. Ona załatwi resztę problemów. Oczywiście jest wymagany płyn.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/