Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ford Galaxy 2007r 2.0 TDCI 103kW ,potrzebny wsad
Auto jak w tytule ,ktoś wywalił całą tablicę błędów , elektronika przeskanowana bez błędów a na wyświetlaczu komunikat "Immobilajzer zablokowany" , i oczywiście nie kręci i nie pali . Kluczyk na nowo dopisany więc kluczyk-antena-GEM w porządku , CAN ok. Dla tego potrzebuję wgrać na nowo flash i może eep. Podaje numery sterownika ,może ktoś posiada w swoich zbiorach ,będę wdzięczny  .
Nr ECU SID206  5WS40508B-T  6U71-12A650-KB
Odpowiedz
Jesli nawet tabela DTC jest usunieta to zawsze ja mozna odbudować,ale w niczym ona nie przeszkadza jesli chodzi o programowanie immo,chyba ze masz eprom wysypany.
Odpowiedz
(19-10-2019, 11:24 PM)ALARMTRONIC napisał(a): Jesli nawet tabela DTC jest usunieta to zawsze ja mozna odbudować,ale w niczym ona nie przeszkadza jesli chodzi o programowanie immo,chyba ze masz eprom wysypany.

Chyba coś z eep też może być ,bo odrzuca mi próbę parowania z immo . Dla tego mile widziany kpl. pod ten ster . DTC na pewno usunięte bo po odłączeniu kilku czujników dalej brak błędów .
Odpowiedz
ja na taką okoliczność  wgrywam IDSem od nowa kalibrację . spotkałem się kilka razy z wysypanym programem po słabym aku, we wszystkich był sid206
Odpowiedz
Dokładnie.Po co kombinować. Wgrywasz kalibrację i flash masz pewny...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/