Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polo 2006 jaki transponder
Witam
Zadam tutaj to pytanie bo zaczynam zabawę z kluczykami. Panowie jaki transponder siedzi w kluczyku w aucie z rocznika jak temacie.
Znalazłem jakiś opis na necie że:
POLO 2001-2005
Transponder MEGAMOS Crypto 48 > ID48 > JMA : TP08 > Silca : T6

POLO 2005-
Transponder MEGAMOS Crypto VW-CAN > JMA : TP23 > Silca A1 > TA3

Skąd ten dziwny opis. To nie jest to samo?
Odpowiedz
fizycznie to to samo ID48 , TP23 to "prekodowany" ID48
Odpowiedz
Witam, Polo to trudny samochód zaczynasz od wysokiego C, może tam być podstawowy Megamos Crypto ID48 o indeksie Firmy JMA TP08 jest to transponder w starym systemie ale spotykałem go w nowych rocznikach VW Polo(wiele zależy od licznika jakiej jest firmy), natomiast TP23 to transponder do systemu CAN można go wygenerować z podstawowego ID48 TP08 przy użyciu odpowiedniego sprzętu.
Odpowiedz
Czyli właściwie to urządzenie do kluczy powinno rozpoznać jaki transponder siedzi tak?Idzie mi VVDI z tomsadu i podobno ma ogarnąć więc zobaczymy.
Odpowiedz
Ogólnie rzecz biorac potrzebujesz TP48 oraz pin z auta a reszte ogarniesz np.VCDS,niema tam zadnej filozofi przy tym aucie,chyba ze chcesz zrobic z pliku to zmienia postac rzeczy zakup VVDI .
Odpowiedz
A czy wiecie jaka jest różnica pomiędzy vvdi key Tool a vvdi mini key Tool? Tomsad zadzwonił że jednak nie zalatwią zwykłego key Tool tylko mogą zaoferować mini. Cena śmieszna, ale czy to coś robi bo kupić tylko żeby leżało
Odpowiedz
Jeśli chcesz to mogę Ci sprzedać Keytool w wersji EU.

Sent from iOS
Odpowiedz
A te wszystkie xtool-e x100 albo obdstar x300? Szkoda kasy na to?
Odpowiedz
Trudno powiedzieć, młode sprzęty. Może być podobnie do skp900 sprzedali masę urządzeń i
zamknęli projekt.

Sent from iOS
Odpowiedz
Alpha dzięki ale już zamówiłem tą wersję mini z tomsad. Ale widzę że i tak nie minie mnie kupno vvdi2 jak chcieć coś poważniej myśleć
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

http://www.ecutester.pl/