Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Citroen C3 2003 rok problem z dopisaniem pilota
Witam wszystkich mam mały problem z dopisaniem pilota do centralnego zamka, klucz do immo dopisałem bez problemu natomiast walczę bezskutecznie z pilotem znalazłem różnego rodzaju instrukce jednak nic z tego programator podaje mi włożyć kluczyk do stacyjki załączyć zapłon przytrzymać 10 sekund przycisk wyciągnąć kluczyk i powinno załapać a u mnie lipa czy ktoś z kolegów miał taki przypadek.
Pozdrawiam
Odpowiedz
transponder odzielnie ,czy na płytce(scyzoryk czy zwykly). pilot musi być sparowany z transponderem.
Odpowiedz
Transponder jest oddzielnie i pilot też oddzielnie tylko w jednej obudowie.
Odpowiedz
w tp są zapisane dane o pilocie.jak wymieniałeś sam tp to pilot nie będzie działał.
to co opisujesz to tylko synchro pilota.
Odpowiedz
Jeśli TP nie od pary ,to lotnik nie ruszy
Odpowiedz
Witam, w grupie PSA w tym roczniku zazwyczaj pilot i transponder mimo, że są osobno nie na jednym układzie w trakcie kodowania wpisują się jednocześnie. Tak jak kolega wyżej napisał informacje o pilocie zapisują się w transponderze a w pilocie dane z transpondera. Dlatego w trakcie kodowania nowego klucza pilot jaki i transponder muszą być czyste. Z jednym wyjątkiem kiedy pracowały już w tym samochodzie i w trakcie kodowania  następnego nowego czystego klucza musisz dodać także ten używany zamknięty, ale od tego auta i on się wpisze na nowo i nie zostanie z pamięci utracony.
Odpowiedz
Więc zostaje mi kupno nowego klucza i zakodowanie a czy ten stary pilot idzie odnowić czy to jednorazówka?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/