Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vp-390 blad zapisu am29f400bt
Przy próbie   odczytu  odczytu   wyrzuca  brak  kontaktu na  15 pin  podstawki.  Cos   tam  odczytuje  niby  ok  .   Przy  probie zapisu  kasuje ok   i   wyrzuca  błedy  .    Vp390  z  tomsadu , podstawka   routing   z  gotronika .  Kilka  llat  temu  programowałem   tym flasha w  ecu   megane  1,6   chyba  sirius 32 can bezproblemu.  Teraz   chciałem   odczytac   flasha   w  dde4 e46 2001r 3,0d
Odpowiedz
wyrzuć tę parodię programatora , a ecu odczytaj po OBD ....
Odpowiedz
Kilka razy juz mnie zdenerwował , ale przewaznie wszystko czytał z niewielkimi 2-3wyjatkami Po obd czytałem ok niepelny . ale potrzebuje całego flasha zeby dopisac ten nowy sterownik dd4 do ews3. teraz mam wyczyszczony flash i nie mozna zapisac , odczyt mam. Da rade zapisac pusty flash w trybie botmode przez kline? Macie moze starsza wersje oprogramowania do vp390? . Przeciez tego flasha robi nawet willem . Chyba ze sie uszkodził przez odwrotne ustawienie w podstawce .
Odpowiedz
Zimne luty w progu lub zaśniedziałe styki.Ja wkładam,dociskam i na siłę lekko odciągam podstawkę.Wtedy jest ok.Jak masz wsad to kup nową pamięć jeżeli jest niepewność
Odpowiedz
Jaka masz wersję softu?
Spróbuj soft z 2012 roku.
Odpowiedz
zapomniałem napisac , dałem wczesniejsza wersje softu ale chyba 17rok i poszło. Troche kaprysny jest .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/