Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koronawirus
Witam.Jak sobie radzicie w temacie koronawirusa? Samochód przyjeżdża do naprawy. Aby wykonać naprawę musicie się przejechać aby zdiagnozować usterkę.Co wtedy robicie? Wiadomo ,że jeżeli kierowca był chory to wirus w takiej małej przestrzeni może się utrzymywać kilka godzin.Można założyć maseczkę i rękawiczki ale tego  nigdzie nie można kupić. Pozostaje tylko wietrzenie samochodu przez kilkadziesiąt godzin i naprawa na następny dzień.Można też wykonać ozonowanie tylko,że potrzebne są rękawiczki i maseczka.

Pozdrawiam i życzę zdrowia
Odpowiedz
Dzisiaj w radiu był temat o ozonowaniu karetek pogotowia myślę że w warsztatach powinniśmy mieć ozonator wrzucić na 10 minut przed naprawą i powinno nas uchronić przed wirusem.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Tak można wrzucić , tylko najpierw trzeba go podłączyć.Nie ma rękawiczek i masek to można się zarazić w czasie podłączania

Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam,
                Ciężkie czasy nastały uważajcie na siebie, ja mam w domu pielęgniarkę i ona mówi odkażajcie powierzchnie w samochodzie, klamki kierownice i gałkę od biegów wystarczy zaopatrzyć się w pompkę do której nalewamy spirytus 96%. Spryskujcie i przecierajcie  te elementy w samochodzie Klienta, najlepiej ręcznikiem papierowym. Wietrzenie samochodu też jest wskazane i niech stoi na słońcu promienie UV zabijają tego wirusa. Po odkażaniu jak i po naprawie umyjcie dokładnie ręce ciepła wodą z mydłem a po umyciu należy przecierać ręce płynem odkażającym .  W trakcie napraw nigdy nie wkładajcie rąk do buzi oczu ani nosa.  Pozdrawiam  proszę pamiętajcie o rozwadze i życzę zdrowia.

0891502005  pompka Wurth, dla chętnych przepis na wykonanie w domu płynu odkażającego.
Odpowiedz
ozon nie zabija wirusow tylko organizmy zywe jak grzyb
Odpowiedz
dokładnie w przypadku wirusa ozon daje tyle co umycie sladów po długopisie wodą czyli do okoła będzie czysto a ślad pozostanie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

https://www.ecutester.pl/

strony-www-dla-firm