Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
renault kango 2013 pobór prądu 1,57a
znajomy kangura zostawiał zawsze przed domem nie zamykając centralnego ma go rok czasu wszystko było ok
nagle idzie rano aku dentka rozładowany
podładował i przyjechał 
wypatrzylismy że jak auto po zgaszeniu i wysiadziesz zamkniesz drzwi bierze 1,57ampera i nie spadnie .wystarczy że 
zamkniesz z pilota zamki pobór spadnie stopniowo do zera,otworzysz z pilota znowu 1,5a
jest taki przekaznik akcesoria3 i jakby w uch on był i jak on klikie to ten pobór sie pojawia,
odłaczałem radio, panel klimy recznej,drzwi kierowcy nic nie dało ,
auto posiada tez panel nawigacji tomtom tego nie odłaczałem z braku czasu,odłaczyłem tez całą kierownicę z manetkami,
alternator tez odłaczałem i 4 grube kable na panelu bezpieczników na aku,czyli odpadły tez swiece żarowe
pobór napewno wychodzi z tego przekaznika akcesorów 3 bo jednak jak zamkniesz z pilota pobór znika
dlaczego po zgaszeniu auta i trzasnieciu drzwiami uch nie wyłacza tego przekażnika choćby po minucie to jest dziwne
czekałem około 5 minut tez nie wyłacza
spotkał sie ktos z tym przy tych uch
Odpowiedz
dodam drzwi w parametrach sa na zamknij i zmieniaja stan jak sie otworzy,wycieraczka tylna jest ok dziąła i wraca do pozycji zero,
wypatrzyłem w scenicu 3 na tym uch że akcesoria 3 wyłączane sa po 5 minutach od zamkniecie drzwi,
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

https://www.ecutester.pl/

strony-www-dla-firm