Witaj na forum elektronikasamochodowa.net

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V klasa
Koledzy mam następujący problem w V klasie sterownik pneumatycznego zawieszenia nie uruchamia mi kompresora , usterek w pamięci sterownika brak zawory i kompresor są sprawne w wartościach zmierzonych cały czas mam kompresor off jak chce go z testera podnieść do góry to tez kompresor nie startuje miał może ktoś coś podobny problem
Odpowiedz
a kompresor sprawny.Może być wiązka lub sam ster .Sprawdz przewody czesty przypadek zgniła wiązka .Pozdrawiam.
Odpowiedz
tyle że w wartościach zmierzonych mam cały czas kompresor off tak jak gdyby w ogóle sterownik go nie chciał włączyć, kompresor na krótko pracuje
Odpowiedz
Jurek pisał że kabelki pomierzył, stawiam na stera.
Odpowiedz
Rozbierz ster ,elementy wykonawcze od sterowania kompresorem.Czym to czytasz hht
Odpowiedz
tak zrobie czytam to oczywiście HHT
Odpowiedz
posprawdzałem to wszystko jeszcze raz sterownik na oko jest ok. ze złącza sterownika mogę po uruchamiać wszystkie zawory, kompresor czujniki poziomu pokazują że klamot sie podnosi , ale jak chce zrobić kalibracje i go unieść za pomocą testera to nic się nie dzieje nie podnosi i nie opuszcza jak chce zapisać kalibracje podaje komunikat za kalibracja nie możliwa bo mu nie pasuje poziom zawieszenia z tyłu, dziwi mnie jeszcze to ,że jak mu odepnę czujnik poziomowania to tester nie podaje mi żadnej usterki nawet po jeździe próbnej ,chyba zacznę szukać drugiego sterownika choć jakoś do tego pomysłu nie jestem przekonany
Odpowiedz
Jurek a może do tego jest jakaś procedura, niestety nie przerabiałem. Dziwi mnie to że po odpięciu czujnika brak błędów, podmień ster i zobaczymy
Odpowiedz
właśnie szukam takiego sterownika
Odpowiedz
problem rozwiązany zmieniłem zawartość ee-promu sterownika zawieszenia i jest ok . Dzięki za próby pomocy i pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

http://www.ecutester.pl/